סושיאל מדיה

בגלל פערי מידע וחוסר היכרות עם מערכות הפרסום, המושג שיווק בסושיאל מדיה גורם לחוסר ביטחון בעבור חלק מבעלי העסקים.
אנחנו בYCD מגשרים על פערי המידע ומנגישים את השיווק בפלטפורמות הפייסבוק והאינסטגרם לכל בעלי העסקים, קטנים וגדולים.
שיווק בסושיאל הוא פשוט למדי, כאשר כמו בכל ערוץ שיווקי, גם כאן סדר הפעולות מוגדר והתהליך מתחיל בתיאום ציפיות והגדרת מטרות ברורות ומדידות.
רק לאחר שהגדרנו את התוצאות להן אנו מצפים נתחיל את תהליך העבודה ונבנה את אסטרטגיית הפרסום הנכונה עבורכם, אסטרטגיה שתשרת מטרות ארוכות טווח, תסייע בבניית המותג ותחזק את התוצאות העסקיות.
צוות התוכן והקריאייטיב של YCD מתמחה בדיוק בהשגת המטרת האלו, כל מילה, תמונה וסרטון נשקלים ונמדדים בצורה מתמדת אל מול מטרות הפעילות.
הצוות אשר מורכב מאנשי תוכן מנוסים מלווה כל לקוח משלב הקריאייטיב ולאורך כל הפעילות השוטפת.
עם יותר מ15 שנות ניסיון בהפקת תוכן בוידאו ובאנימציה, עשרות לקוחות ומאות קמפיינים מוצלחים עבור מותגים ונבחרת של אנשי קריאייטיב, מעצבים ואנימטורים אנחנו נייצר עבורכם תוכן שנראה מדהים על כל פלטפורמה ובכל מסך.
ycd atmosphere, ניהול סושיאל, פייסבוק לעסקים
הקמה וניהול שוטף של עמודים עסקיים
עמוד הפייסבוק של העסק הוא שער הכניסה הראשי אל הפעילות שלכם והוא זה שמשקף בצורה הטובה והאותנטית ביותר מי אתם ומה אתם מציעים לקהל הלקוחות.
הרושם הראשוני הוא זה שיקבע האם אותו הגולש שהגיע לעמוד ימשיך את המסע ויהפוך להיות לקוח.
זו הסיבה שחשוב לספק מידע ברור ככל הניתן אודות העסק, להנגיש אותו בצורה אטרקטיבית ולשקף את הפעילות בכל מקום שפייסבוק מאפשר לעשות זאת.
מכיוון שבעולם הפרסום בכלל ובמערכת הפרסום של פייסבוק בפרט קשה מאוד לייצר הזדמנות שנייה לחשיפה איכותית, צוות הקריאייטיב שלנו יפיק עבורכם את כל התוכן הנדרש להקמה הראשונית של העמוד דוגמת אזור האודות, תמונת הקאבר והפוסט הראשון אותו רואים שנכנסים לעמוד.
ycd atmosphere, ניהול סושיאל, פייסבוק לעסקים
עיצוב גרפי ומיתוג העמוד
כחלק משירותי הניהול אותם אנו מספקים נשים דגש חזק על נושא הנראות ומיתוג העסק.
בניית המותג שלכם, החל מערכים מרכזיים ועד ליצירת שפה ויזואלית ברורה ומזוהה, כדי להבטיח פניה מדויקת לקהל היעד שלכם ובידול מירבי.
כחברה ששמה את התוכן בפרונט אנחנו מייחסים חשיבות אדירה לתוכן שאנחנו מייצרים.
החל מהטקסטים, דרך בחירת הויז'ואלים ועד להפקות וידאו ואנימציה, כל יכולות מערך הקריאייטיב שלנו מופנות במטרה להתאים את השפה העיצובית והפרסום לקהל שלך.
ycd atmosphere, ניהול סושיאל, פייסבוק לעסקים
איפיון קהלי היעד ותכנון הפעילות השיווקית
פרסום טוב נמדד בתוצאות ויהיה טוב ונכון רק אם יגיע ליעדו.
בשביל שזה יקרה יש צורך בידע מוקדם אודות קהל היעד והלקוחות, המתחרים והסביבה העסקית בה אתם מתחרים.
עוד לפני הפרסום הראשון אנחנו כבר נלמד להכיר את העסק שלך טוב לפחות כמוך ונייצר תכנית עבודה וגאנט פעילות שקוף וברור המכיל את כל האלמנטים המרכיבים את אסטרטגיית הקידום ותמהיל הפרסום.
חשוב לזכור שבפייסבוק הקצב המהיר ועודף המידע גורם לכך שהלקוחות נוטים לשכוח דברים מהר יותר, לכן חשוב להמשיך את הפעילות הצורה רציפה ועקבית.
לכן גם אם כרגע ירד קמפיין מצליח ונראה כאילו אפשר לנוח לרגע, זה בדיוק הזמן לאסוף לידים חדשים, לרענן את מאגרי התפוצה ולהמשיך ולטפח את הקשר עם קהל האוהדים בעמוד.
ycd atmosphere, ניהול סושיאל, פייסבוק לעסקים
קידום אורגני וממומן
בשנים האחרונות ניהלנו מאות קמפיינים דיגיטליים עבור עשרות בתי עסק, גדולים וקטנים, בהצלחה רבה ועם תוצאות מוכחות.
תוצאות הפרסום בפייסבוק, למרות הדעה המקובלת, לא נגזרות מכמות הלייקים בפוסט.
התוצאה היחידה הרצויה היא להפיק את המקסימום מתקציב הפרסום ולאו דווקא המודעות שהכי הרבה אנשים הקליקו עליהן, הם אלו שמביאות הכי הרבה לידים, פניות ומכירות לעסק.
היכרות מעמיקה עם מערכת הפרסום וניהול הקמפיינים בפייסבוק והפצה חכמה, אפקטיבית ומדידה מאפשרת לנו להגיע לקהל היעד ולייצר אצלו מודעות לעסק שלכם והנעה לפעולה.
ycd atmosphere, ניהול סושיאל, פייסבוק לעסקים
הפקת תוכן וידאו ואנימציה
זה לא סוד שפייסבוק שמה לעצמה למטרה לכבוש את עולם הוידאו.
זו הסיבה שפוסטים וקמפיינים הכוללים וידאו זוכים לתעדוף ברור מהאלגוריתם של פייסבוק ומקבלים יותר חשיפה.
להפקת וידאו לפלטפורמת הפרסום בפייסבוק יש כללים מעט שונים וחשוב לזכור כי יש לנו 3 שניות בלבד לתפוס את תשומת ליבו של הגולש, זו כמות הזמן שתקבע האם הגולש ימשיך לצפות או יגלול את הפיד הלאה כך שהפקה מקצועית היא זו שתעשה את ההבדל בין קמפיין כושל לבין הצלחה.
המעצבים שלנו בסטודיו YCD יודעים את זה ומשלבים הבנה עמוקה של התנהגות גולשים ברשת יחד עם יכולות וידאו, אנימציה ואמצעים נוספים, כדי לייצר חוויה, שתניע את המבקרים לפעולה, כי זה לא מספיק שאתם טוענים שאתם הטובים ביותר, צריך גם להראות את זה בוידאו.
ycd atmosphere, ניהול סושיאל, פייסבוק לעסקים
ניטור ומעקב שוטף והנפקת דוחות פעילות
מערכת הפרסום בפייסבוק היא אחת מהמערכות המתקדמות בעולם ברמת הפירוט והדיוק שהיא מספקת למפרסמים.
המערכת מאפשרת לנו לספק מידע מקיף על כל פעולה בעמוד ולייצר תמונת מצב מלאה ומקיפה של התנהגות הגולשים והלקוחות אשר אותה אנו משקפים על בסיס קבוע במטרה לשפר, לחדד ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר.

רוצה חשיפה לקהל הנכון?
רוצים לקבל לידים רלוונטים עבורכם?
להצעת מחיר ומידע נוסף