תפריטים אינטראקטיבים

התפריט האינטראקטיבי של Conceptic מבית YCD תוכנן ועוצב כך שיהיה שער הכניסה אל חוויית הסועדים.
המפגש עם התפריט שלנו, כבר מהמבט הראשון, הוא זה שיעורר את כל החושים ויפעיל את כל הטריגרים. הוא זה שיקבע את המשך הערב, מה יאכלו ומה ישתו.
עם פריסה של אלפי תפריטים ביותר מ15 מדינות והצלחה מוכחת בהשפעה על החלטות הסועדים ובשיפור שורת הרווח, התפריט האינטראקטיבי שלנו נחשב לחכם והמתקדם מסוגו בעולם.
שילוב של הנדסת תפריט מתקדמת, פרי פיתוח משותף עם פרופ' דן אריאלי, פרופ' לכלכלה התנהגותית, יחד עם ניטור תוצאות ומחקר ארוך טווח מקנה לנו את הידע והניסיון הנדרשים במטרה להפוך כל ארוחה לחוויה דיגיטלית מרשימה ומדוייקת אשר מביאה לתוצאות מוכחות של שיפור הכנסות הממוצע לסועד ברמה של 3-6%.
נכון ל2016 אלפי מסעדות וסועדים מסביב לגלובוס השתמשו בתפריט שלנו 57.6 מיליון פעמים, עם ממוצע שימוש של יותר מ5 מיליון לקוחות מרוצים מידי חודש.
הצטרפו עוד היום ותרימו את חוויית האירוח שלכם לגבהים חדשים.

ycd atmosphere, טאבלת ואוכל, פייסבוק לעסקים

אולי נפגש לקפה?

אנחנו בYCD תמיד שמחים לפגוש אנשים טובים. אתם מוזמנים לשתות איתנו קפה ולדבר על אודיו, וידאו ואינטראקטיב (או על כל רעיון אחר שעלה לכם לראש).

ycd atmosphere, אייקון, digital menu boards

חיסכון בעלויות ועליה ברווחיות

עם גידול בהכנסות הממוצע לסועד של בין 3-6% התפריט האינטראקטיבי הוא ערוץ המדיה האפקטיבי ביותר הקיים בענף ההסעדה והיחיד שיכול להוכיח את יעילותו במבחן התוצאה.
חיסכון ניכר בעלויות התפריט ובהדרכת הצוות ושיפור משמעותי במהירות ואיכות השירות מביאים לעליה ברורה בשביעות רצון הלקוחות והצוות ומתרגמים עצמם לשיפור ניכר ומייד בשורת הרווח.

ycd atmosphere, אייקון, digital signage platform

הנדסת ועיצוב התפריט

הנדסת תפריט (menu engineering) היא מחקר של רווחיות ופופולאריות של מנות בתפריט ועל השפעת גורמים אלו על מיקום המנות בתצוגת התפריט.
המטרה ברורה: שיפור ממוצע הרווח לסועד.
הנדסת התפריט האינטראקטיבי של YCD פותחה בשיתוף פעולה עם דן אריאלי, פרופ' לכלכלה התנהגותית במחקר שנמשך שנים.
תוצאות מחקר זה והידע הנצבר מניטור וניתוח מאות אלפי פעולות בתפריטי מאפשר לנו כיום להמליץ לעסקים בעולמות האירוח וההסעדה על הדרך הנכונה להציג את מבחר המנות שלהם בצורה אשר תמקסם את שורת הרווח.

ycd atmosphere, אייקון חץ, שילוט דיגיטלי

עדכון תוכן מיידי

תפריט הוא דבר דינאמי, מנות משתנות בהתאמה לאופנה הקולינרית, לעונות השנה ולזמינות הספקים וחומרי הגלם.
השימוש בתפריט נייר לא משרת את האינטרס של בעלי עסקים בעולמות האירוח וההסעדה, הוא לא אסתטי,לא ירוק, הבלאי שהוא מייצר גבוה ובעיקר הוא אינו דינאמי ואינו ניתן לשינוי מבלי להכנס להוצאות ולאובדן הזמן הכרוך בפרינט.
שימוש בתפריטים האינטראקטיבים יאפשר לכם להציג מנות בפורמטים ויזואלים מגוונים (תמונות, וידאו ו3d) ולשנות את תוכן התפריט ואת המנות המוצעות בלחיצת כפתור.

ycd atmosphere, אייקון אוכל, תפריט דיגיטלי

קידום מוצרים ממוקד

בכל תפריט יש מנות עם רווחיות גבוהה יותר לעסק אותן נרצה לקדם.
השימוש בתפריט אינטראקטיבי מאפשר לכם לקדם את המנות האלו ולהשפיע על החלטות הסועדים בזמן אמת באמצעות שילובן והצגתן בזמן הנכון ובמיקום הנכון בתוך תצוגת התפריט.
קידום של סגמנטים שלמים דוגמת קינוחים ויין שנפוצים גם הם מאוד בשימוש השוטף ורותמים את הכוח והנראות של התפריט האינטראקטיבי לעליה מוכחת בהזמנות בשורת הרווח.

ycd atmosphere, אייקון הגדרות, פייסבוק לעסקים

ניטור ואופטימיזציה

כל פעולה, כל לחיצה וכל הזמנה בתפריט האינטראקטיבי מנוטרות ונרשמות במאגרי המידע אותם אנו מנתחים בקפדנות במטרה ללמוד ולשפר את רמת השירות והרווחיות.
אנו מנפיקים דו"ח פעילות שוטף על בסיס חודשי אשר משקף בצורה ברורה לבעלי עסקים בדיוק את נקודות החוזק והחולשה בתפריט, מהן המנות והתצוגות אותן יש לשפר ואיך לקדם את המנות אשר זקוקות לחיזוק.
את המסקנות מהניתוח אנו מיישמים במהירות, וממשיכים בתהליך השיפור לאורך כל תקופת הפעילות המשותפת.

ycd atmosphere, אייקון שתיה, תפריט מגע

ניהול התוכן

אחד מהיתרונות המובהקים ביותר של השימוש בתפריט האינטראקטיבי מבית YCD הוא הקלות והמהירות בניהול תוכן התפריט.
צוות של מנהלי לקוחות עומדים לרשותכם בכל זמן על מנת שתוכלו למקסם את יכולות התפריט.
שינויי תפריט מתבצעים בתזמון מיידי ובלחיצת כפתור, מה שמייצר עבורכם גמישות עסקית ונותן לכם את החופש לנווט את התפריט כרצונכם מבלי להכנס להוצאות מיותרות ומבלי לבזבז זמן יקר.

התאמה אישית

הטמעת התפריט האינטראקטיבי בבית העסק הוא תהליך קל, מהיר ופשוט. היום, עם אלפי תפריטים פעילים בארץ ובעולם אנחנו בYCD מבינים שלכל עסק יש צרכים ודרישות ייחודיות עבורו. החל מתקציב, דרך תזמון והדרכות לצוות המסעדה ועד להפקת תוכן וצילומי מנות ואווירה לטובת התפריט, הצוות שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך ויוודא כי תהליך הטמעת התפריט עובר בצורה חלקה ואינטואיטיבית,לצוות וללקוחות.

טכנולוגיה

התפריט האינטראקטיבי מבוסס על Apple®iPads במטרה לבסס את החוויה המתקדמת והטובה ביותר הקיימת ללקוחות הקצה. מערכת הניהול מבוססת cloud (ייחודית ובלעדית לYCD) מאפשרת לכם עדכונים מיידיים, בכל מקום ובכל שעה ושליטה מלאה בכל אחד מרכיבי התוכן, החלפת מנות, תמונות, מחירים ועוד.

שירות ותמיכה

אנו מעמידים לרשותכם את כל הכלים הדרושים לתפעול נכון ויעיל של התפריטים האינטראקטיבים. אנו מספקים שירותי ייעוץ והנדסת תפריט, הטמעה והדרכות בבית העסק ושירות טכני בפריסה ארצית 24 שעות, 7 ימים בשבוע.
מגוון ערוצי תקשורת פתוחים לרשותכם: מוקד טלפוני, מוקד הודעות אפליקטיבי וחדר ניטור ובקרה, כך שבכל שעה שתפנו ובכל נושא תקבלו מענה מקצועי, מהיר ויעיל.
עדכוני תוכנה ופיצ'רים חדשים מתווספים למערכת על בסיס קבוע ומשפרים את רמת המוצר וחוויית השירות גם ללקוחות הקצה וגם לבעלי העסקים.

Case studies